Letné doplnky, ktoré ochránia a skrášlia vaše vlasy: Po čom siahnuť?


Uverejnené: Monday, 22. July 2024, 06:16
Napísal: Admin

Či už máte dlhé, alebo krátke vlasy, počas leta nesmiete zabúdať na ich správnu starostlivosť. UV lúče a vysoké teploty ich môžu poškodiť a spôsobiť, že sa začnú lámať a vypadávať. Nehovoriac o tom, že veľmi rýchlo dokážu stratiť svoj pekný zdravý vzhľad. Dobrou správou však je, že v súčasnosti existuje viacero praktických doplnkov, ktoré vlasy nielenže skrášlia, ale taktiež ich aj ochránia. Po akých sa oplatí siahnuť?

Čítať ďalej: Letné doplnky, ktoré ochránia a skrášlia vaše vlasy: Po čom siahnuť?

Šampón na mastné vlasy: Ako si vybrať ten najlepší?


Uverejnené: Tuesday, 18. June 2024, 06:17
Napísal: Admin

Mastné vlasy sú nepríjemným problémom, s ktorým bojuje mnoho žien aj mužov. Ťažko sa upravujú, sú bez objemu a vyzerajú, akoby ste sa o ne vôbec nestarali. A to aj vtedy, keď ich umývate takmer každý deň. Ak sa vám zdá, že ste vyskúšali všetko, no vlasy sú stále mastné, je čas na výmenu šampónu. Jeho výber si však dobre premyslite.

Čítať ďalej: Šampón na mastné vlasy: Ako si vybrať ten najlepší?

Starostlivosť o vlasy v puberte: Na čo myslieť?


Uverejnené: Monday, 10. June 2024, 06:10
Napísal: Admin

Starostlivosť o vlasy sa mení predovšetkým vekom. Kým menšie deti potrebujú jemnejšie šampóny a kondicionéry, dospelým často nevadia ani výrobky s komplexným zložením, ktorého súčasťou je kombinácia rôznych ingrediencií. Ako sú však na tom mladí ľudia v puberte a akým spôsobom by sa mali starať o svoje vlasy?

Čítať ďalej: Starostlivosť o vlasy v puberte: Na čo myslieť?

Ako na husté vlasy? 5 trikov, ktoré vám ich pomôžu získať


Uverejnené: Tuesday, 21. May 2024, 07:04
Napísal: Admin

Hustotu vlasov ovplyvňuje viacero faktorov pričom tým najvýraznejším je genetika. Tá rozhoduje, či sa bude človek tešiť z hustých a pevných prameňov, alebo ho budú celý život trápiť stenčujúce sa a redšie vlasy. Dobrou správou však je, že proti prírode a zdedeným predispozíciám sa dá určitým spôsobom bojovať. Prinášame vám niekoľko tipov, ktorými zlepšíte stav svojej koruny krásy a podporíte jej objem.

Čítať ďalej: Ako na husté vlasy? 5 trikov, ktoré vám ich pomôžu získať

Odfarbovanie vlasov a podráždenie pokožky: Ako sa mu vyhnúť?


Uverejnené: Wednesday, 15. May 2024, 06:59
Napísal: Admin

Rozhodli ste sa, že si odfarbíte vlasy? Počítajte s tým, že odfarbovacie prostriedky obsahujú veľké množstvo chemikálií, ktoré dokážu pokožku podráždiť a spôsobiť rôzne alergické reakcie. Netreba sa však ničoho obávať. Negatívnym vedľajším účinkom sa dá vyhnúť. Stačí len vedieť, ako správne na to.

Čítať ďalej: Odfarbovanie vlasov a podráždenie pokožky: Ako sa mu vyhnúť?

Šedivenie vlasov: Je možné zastaviť ho?


Uverejnené: Monday, 15. April 2024, 08:44
Napísal: Admin

Šedivenie vlasov je bežný jav, s ktorým sa stretne každý z nás. Jediným rozdielom je, kedy sa tak stane. Kým niekto si všimne prvé šedivé pramienky už krátko pred tridsiatkou, iní sa zo svojej vlastnej farby tešia aj po štyridsiatke či dokonca päťdesiatke. Nehľadiac na to, do ktorej skupiny patríte, máme pre vás dobrú správu. Šedivenie sa dá pomerne jednoducho spomaliť. Ako na to?

Čítať ďalej: Šedivenie vlasov: Je možné zastaviť ho?

5 tipov, ako si správne farbiť vlasy: Na čo si dať pozor?


Uverejnené: Sunday, 24. March 2024, 06:43
Napísal: Admin

Veľké množstvo kvalitných kozmetických produktov nám dnes umožňuje vziať celú starostlivosť o vlasy do vlastných rúk. V pohodlí domova si vieme korunu krásy hydratovať, oživiť, podstrihnúť či dokonca nafarbiť. A práve farbenie je jedným z komplikovanejších procesov, na ktorý sa budete musieť dobre pripraviť. Čo všetko by ste mali vedieť ešte predtým, ako si nanesiete farbu na vlasy a ako správne s daným produktom pracovať? Pripravili sme si pre vás detailný návod.

Čítať ďalej: 5 tipov, ako si správne farbiť vlasy: Na čo si dať pozor?

Rozštiepené končeky: Čo ich spôsobuje a ako ich strihať?


Uverejnené: Friday, 15. March 2024, 06:33
Napísal: Admin

S rozštiepenými končekmi sa stretol snáď každý, kto má účes, ktorý si nevyžaduje pravidelné strihanie. To, že sa vám začali tvoriť, si najprv nemusíte ani len všimnúť. Neskôr však môžu byť viditeľné aj z diaľky a spôsobovať, že vaša koruna krásy bude pôsobiť neupravene a nezdravo. Čo je dôvodom rozštiepených končekov a ako proti nim bojovať?

Čítať ďalej: Rozštiepené končeky: Čo ich spôsobuje a ako ich strihať?

Vypadávanie vlasov: Čo ho spôsobuje a ako proti nemu bojovať?


Uverejnené: Wednesday, 28. February 2024, 09:07
Napísal: Admin

Všimli ste si, že vám v poslednom čase vypadáva viac vlasov? Nie ste sami. S týmto problémom bojuje v súčasnosti veľa žien aj mužov. Aby ste ho však mohli odstrániť, musíte najprv zistiť, čo ho spôsobuje. Aké sú najčastejšie príčiny vypadávania vlasov a ako proti nim bojovať?

Čítať ďalej: Vypadávanie vlasov: Čo ho spôsobuje a ako proti nemu bojovať?

Prírodné oleje na podporu silných vlasov: Ktoré sú tie najlepšie?


Uverejnené: Thursday, 15. February 2024, 08:49
Napísal: Admin

Profesionálne šampóny, kondicionéry či masky sú základom starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku. V niektorých prípadoch sa však stáva, že v boji proti rôznym problémom, ako je napríklad vypadávanie, je dôležité siahnuť po niečom inom. Ideálne prírodnom, čo neobsahuje žiadne zbytočné chemické látky navyše. A práve tým sú prírodné oleje plné vitamínov a minerálov, ktoré dodajú vlasom všetku potrebnú výživu. Ktoré z nich sú tie najlepšie?

Čítať ďalej: Prírodné oleje na podporu silných vlasov: Ktoré sú tie najlepšie?

Kaderníctva Klier v Bratislave: Užite si tú najlepšiu starostlivosť o vlasy


Uverejnené: Wednesday, 17. January 2024, 17:36
Napísal: Admin

Profesionálna starostlivosť o vlasy je kľúčovým doplnkom tej bežnej domácej. Kaderníci s rokmi praxe vašu korunu krásy oživia, podporia jej rast a zaručia výrazný lesk. Dôležité je len vybrať si vhodné kaderníctvo, kde pracujú odborníci, ktorí vlasy dokonalo poznajú a vedia, čo im chýba. Ak ste doteraz do kaderníctva nechodili alebo ho plánujete zmeniť, ideálnou voľbou je Klier.

Čítať ďalej: Kaderníctva Klier v Bratislave: Užite si tú najlepšiu starostlivosť o vlasy

Metódy farbenia vlasov: Aké poznáme a ktoré sú pre vás tie najlepšie?


Uverejnené: Monday, 01. January 2024, 17:40
Napísal: Admin

Premýšľate nad tým, že by ste zmenili svoj imidž a prefarbili si vlasy? V tom prípade nezabúdajte na to, že okrem samotnej farby si budete musieť vybrať aj metódu farbenia. Ak žiadnu nepoznáte alebo neviete, aká by bola pre vás tá najlepšia, prezrite si náš prehľadný zoznam, ktorý vám detailne predstaví tie najpopulárnejšie.

Čítať ďalej: Metódy farbenia vlasov: Aké poznáme a ktoré sú pre vás tie najlepšie?

Ako sa starať o vlasy v zimnom období?


Uverejnené: Wednesday, 27. December 2023, 12:11
Napísal: Admin

Zima je náročným obdobím nielen pre imunitu či pokožku, ale aj pre vlasy. Tie sú často vystavované teplotným šokom, vlhku, snehu, dažďu či silnému vetru. Práve preto netreba zabúdať na ich správnu starostlivosť. Čo všetko potrebujú vlasy v zime a aké produkty vám nesmú chýbať?

Čítať ďalej: Ako sa starať o vlasy v zimnom období?

Ideálne masky pre vaše vlasy počas chladného obdobia


Uverejnené: Friday, 15. December 2023, 11:58
Napísal: Admin

Zima je k vlasom krutá. Mrazivé teploty ich oslabujú a ničia, kvôli čomu vyzerajú mdlo a bez života. Chcete im dodať výživu, no žiadne z kupovaných produktov vám zatiaľ nepomohli? V tom prípade si vytvorte svoje vlastné. Doma si môžete namiešať napríklad voňavé masky, ktoré zaistia, že vaša koruna krásy bude žiariť. Ak nepoznáte žiaden recept, inšpirujte sa tými našimi.

Čítať ďalej: Ideálne masky pre vaše vlasy počas chladného obdobia

Prečo sú vlasy náchylnejšie k poškodeniu počas zimného obdobia?


Uverejnené: Friday, 01. December 2023, 13:01
Napísal: Admin

Vlasy sú v zime vystavované mnohým externým faktorom, ktoré ich oslabujú a ničia. V prípade, že si na ne nedáte pozor, začnú sa objavovať viaceré problémy vrátane lámania a vypadávania. Čo všetko počas chladných mesiacov narúša štruktúru vlasov a ako proti tomu bojovať?

Čítať ďalej: Prečo sú vlasy náchylnejšie k poškodeniu počas zimného obdobia?

Pasty na pánske vlasy: Ako sa delia a aké sú ich výhody?


Uverejnené: Monday, 20. November 2023, 13:00
Napísal: Admin

Produktov určených na pánske vlasy je veľké množstvo. Zvoliť si môžete laky, gély, pomády aj krémy. Posledné roky sa však do popredia dostávajú pasty, ktoré potešia jednoduchým používaním a skvelou fixáciou. Aké ďalšie výhody majú a ako ich správne používať?

Čítať ďalej: Pasty na pánske vlasy: Ako sa delia a aké sú ich výhody?

Prírodná vlasová kozmetika: Aké druhy poznáme?


Uverejnené: Wednesday, 01. November 2023, 08:09
Napísal: Admin

Prírodná vlasová kozmetika je v súčasnosti čoraz obľúbenejšia. Na trhu je veľké množstvo rôznych produktov so skvelým zložením, krásnou vôňou a výbornými účinkami. Premýšľate, že by ste dali jednému z nich šancu? Zistite, aké druhy existujú a prečo je pre vás tento typ kozmetiky tým najlepším.

Čítať ďalej: Prírodná vlasová kozmetika: Aké druhy poznáme?

Ako si vybrať správny šampón na vlasy?


Uverejnené: Friday, 20. October 2023, 08:08
Napísal: Admin

Základom celej starostlivosti o vašu korunu krásy je šampón. Ten vlasy zbavuje rôznych nečistôt, mastnoty a zápachu. Okrem toho môže mať aj dodatočné funkcie, ako napríklad pridanie objemu, lesku či hebkosti. Dokonca, niektoré produkty vedia tiež vlasy vyživiť a hydratovať. Nesedí vám váš aktuálny šampón alebo by ste chceli vyskúšať niečo nové? Pripravili sme si návod, ktorý vám pomôže s výberom.

Čítať ďalej: Ako si vybrať správny šampón na vlasy?

Aké sú výhody a nevýhody kondicionérov?


Uverejnené: Sunday, 01. October 2023, 10:39
Napísal: Admin

Základom starostlivosti o vlasy je hneď po šampóne kondicionér. Jeho použitie je jednoduché a rýchle, pričom výsledky, ktoré zanecháva, sú výborné. Aj napriek množstvu výhod je však jeho obľuba veľmi nízka. Premýšľate, že by ste mu dali šancu, no chcete sa o ňom predtým dozvedieť viac informácií? Čítajte ďalej.

Čítať ďalej: Aké sú výhody a nevýhody kondicionérov?

Ako sa zbaviť lupín?


Uverejnené: Sunday, 01. October 2023, 08:05
Napísal: Admin

Lupiny sú bežnou súčasťou vlasovej pokožky. Aj napriek tomu, že sa to nezdá, má ich úplne každý. Rozdiel je len v tom, aké sú veľké a či spôsobujú aj ďalšie problémy, ako napríklad svrbenie. Kým menšie lupiny nevidno a človek o nich ani len nevie, tie väčšie sú nepríjemným spoločníkom, ktorý na seba púta veľa pozornosti. Spadáte do druhej skupiny a neviete, čo robiť? Využite naše odborné rady.

Čítať ďalej: Ako sa zbaviť lupín?

Ako ovplyvňujú vlasy našu sebadôveru?


Uverejnené: Friday, 15. September 2023, 08:04
Napísal: Admin

Vlasy sú korunou krásy, ktorú si na druhom človeku všimneme takmer okamžite. Niekedy, keď majú zaujímavú alebo netradičnú farbu, dokážu prilákať pozornosť aj z diaľky. Inokedy na ne upriamime zrak až vtedy, keď je osoba pri nás. Nehľadiac na danú situáciu, vlasy sú niečím, čo výrazne ovplyvňuje náš vzhľad či dokonca to, ako sa cítime. Aké je prepojenie medzi vlasmi a sebadôverou a prečo by sme nemali zabúdať na ich pravidelnú starostlivosť?

Čítať ďalej: Ako ovplyvňujú vlasy našu sebadôveru?

Aktuálne kadernícke trendy na rok 2023


Uverejnené: Tuesday, 15. August 2023, 08:01
Napísal: Admin

Čo rok, to iná móda. Ako v obliekaní, tak aj v oblasti vlasového stylingu. A v dnešnej dobe sa to strieda tak rýchlo, až sa človek stráca. Ak váhate, či staviť na ombré, mikádo, výraznú farbu, alebo sa držať prirodzenosti, prehľad najnovších trendov nám môže pomôcť vybrať si nový moderný účes.

Čítať ďalej: Aktuálne kadernícke trendy na rok 2023

Odborníci radia: aká je správna výživa pre zdravé a silné vlasy?


Uverejnené: Tuesday, 01. August 2023, 00:00
Napísal: Admin

Zdravé vlasy nie sú len korunou krásy, ale aj odrazom celkového zdravia a vitality nášho tela. Sú tie vaše bez života? Lámu sa, krepatia a často vypadávajú? Zásadnú úlohu v tom zohráva správna výživa – vonkajšia aj vnútorná. V tomto článku sa bližšie pozrieme na to, ako sa starať o vlasy a ako sa stravovať, aby boli krásne a silné.

Čítať ďalej: Odborníci radia: aká je správna výživa pre zdravé a silné vlasy?

Životný štýl a zdravie vlasov: Ako spolu súvisia?


Uverejnené: Saturday, 15. July 2023, 07:57
Napísal: Admin

Životný štýl vo veľkom ovplyvňuje zdravie celého tela vrátane vlasov. Platí, že keď sa hýbete, zdravo jete a dbáte na príjem všetkých dôležitých vitamínov a minerálov, vlasy sú lesklé a zdravé. Ak je však váš jedálniček poskladaný z nezdravého jedla a ste pod veľkým stresom, vaša koruna krásy je na tom presne naopak. Aké ďalšie faktory spojené so životným štýlom majú vplyv na vaše vlasy?

Čítať ďalej: Životný štýl a zdravie vlasov: Ako spolu súvisia?

Nezanedbajte starostlivosť o vaše vlasy: Top 5 tipov ako ich udržať FRESH


Uverejnené: Saturday, 01. July 2023, 07:56
Napísal: Admin

Ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali zdravo a sviežo, musíte sa o ne starať. Celý proces starostlivosti nie je náročný. Stačí len, aby ste vedeli, ako správne na to a akým zbytočným chybám sa vyhýbať. Využite našich päť praktických tipov a postarajte sa o svoju korunu krásy ako profesionál.

Čítať ďalej: Nezanedbajte starostlivosť o vaše vlasy: Top 5 tipov ako ich udržať FRESH

Balatonfüred 2018


Uverejnené: Thursday, 15. June 2023, 07:55
Napísal: Admin

Konferencia sa konala od 2.9.2018 do 5.9.2018. Boli sme na nej po prvý krát aj my - slovenský Klier, aj naši kolegovia z českého Klier. Za Slovensko nás zastupovalo 25 a za Českú republiku 37 kolegov.

Čítať ďalej: Balatonfüred 2018
Kategórie:

Klier oslavuje 15 rokov na Slovensku


Uverejnené: Saturday, 01. April 2023, 07:47
Napísal: Admin

V pohodovom rytme piesní od slovenskej kapely Polemic sme oslávili 15. narodeniny našej značky KLIER na Slovensku. Svojou návštevou nás poctil dokonca aj syn pani zakladateľky Elfriede Klier. Ten v úvode svojho prejavu priznal, že Slovensku na začiatku nedávali veľa šancí na úspech, no opak sa stal pravdou – slovenské salóny patria medzi najvýnosnejšie z európskej siete. Samozrejme, že sme na to patrične hrdí!

Čítať ďalej: Klier oslavuje 15 rokov na Slovensku
Kategórie:

Klier na LBF 2014, Dubaj


Uverejnené: Wednesday, 01. March 2023, 07:44
Napísal: Admin

Jedno z najexkluzívnejších zahraničných školení vôbec sme zažili v roku 2014 v dubajskom World Trade Centre v spoločnosti svetových špičiek kaderníckeho remesla. Naučili sme sa toho veľa, ale najmä to, ako zo starostlivosti o vlasy vytvoriť emocionálny zážitok a nerobiť ho len ako mechanickú činnosť.

Čítať ďalej: Klier na LBF 2014, Dubaj
Kategórie:
Cookies Detaily
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.